Eredmények
2017/2018. tanév

Név Osztály Eredmény Felkészítő tanár
Dömel Renáta
Franka Bianka
Tóbel Szabina
8.b Területi komplex anyanyelvi verseny általános és középiskolások számára

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Kovács Márton 8.b Kerületi fizikaverseny

I. helyezés

Góbor Krisztina

Schneider Zita 7.b Kerületi matematikaverseny

II. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Tóth Bálint 5.b Kerületi matematikaverseny

III. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Baranyai Dorka 6.b Kerületi matematikaverseny

IV. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Marczula Dávid 5.b Kerületi matematikaverseny

V. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Máth Boldizsár 6.b Kerületi matematikaverseny

VI. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Vadász Roland 8.b Öveges József Kárpát-medencei
fizikaverseny II.forduló
a budapesti általános iskolások között 3. helyen továbbjutott az országos döntőbe

III. helyezés

Góbor Krisztina

Csomai Mária 6.b Kaán Károly Természetismereti Verseny
budapesti forduló

VIII. helyezés

Deményné Sári Julianna

Holczmann Gergő
Keserű Péter
Lengyel Attila
Papp Bence
7-8.o. Kerületi atlétikabajnokság
100 m futás

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Balatoni Anita
Gáspár Angéla
Nagy Ella
Tóbel Lívia
7-8.o. Kerületi atlétikabajnokság
100 m futás

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit
Rezács Zoltán

Bodnár Virág
Fatér Blanka
Gáspár Angéla
Tóbel Lívia
7-8.o. Kerületi atlétikabajnokság
távolugrás

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit
Rezács Zoltán

Dibusz Krisztián 6.b Kerületi atlétikabajnokság
távolugrás

III. helyezés

Rezács Zoltán

Szilveszter Marcell 6.b Kerületi atlétikabajnokság
60 m futás

II. helyezés

Rezács Zoltán

Nyári Jácinta 6.b Kerületi atlétikabajnokság
60 m futás

III. helyezés

Rezács Zoltán

Tóbel Lívia 7.a Kerületi atlétikabajnokság
100 m futás

II. helyezés

Rezács Zoltán

Bánhegyi Viktória 8.a Kerületi atlétikabajnokság
kislabdahajítás

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Osmanaj Meridiána 8.a Kerületi atlétikabajnokság
kislabdahajítás

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Lengyel Attila 8.a Kerületi atlétikabajnokság
100 m futás

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Preisinger Emili 6.b Kerületi vers- és prózamondó verseny

I. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Tóbel Szabina 8.b Kerületi atlétikabajnokság
800 m futás

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bodnár Virág
Fatér Blanka
Tóbel Lívia
Tóbel Szabina
7-8.o. Kerületi atlétikabajnokság
800 m futás

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit
Rezács Zoltán

Czibók Balázs
Lengyel Attila
Mihály Tamás
Papp Bence
7-8.o. Kerületi atlétikabajnokság
800 m futás

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Csomós Olivér
Kállay Zoltán
Kovács Márton
Virág Márk
8.b Bolyai Terészettudományi Csapatverseny
Országos döntő

XII. helyezés

Kardosné Nagy Tímea
Deményné Sári Julianna
Góbor Krisztina

Bodnár Virág
Bokor Bernadett
Duka Lili
Fatér Blanka
Kertész Zsófia
Kis Fruzsina
Pálinkás Vanda
Papp Zsófia
Tóth Vajk
6-8.o. Halassy Kupa

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Fatér Gellért
Fischer Márk
Kubik Zsombor
Marczula Dávid
Mihály Péter
Nagy Botond
Tóth Vajk
2-8.o. Kerületi Diákolimpia
kosárlabda
III. korcsoport fiú

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Öcsi Boldizsár 4.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

II. helyezés

Csókás Erika

Forró Tamás 3.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

II. helyezés

Tompits Krisztina

Mikó Zsigmond
Öcsi Boldizsár
Vida Benjámin
4.o. Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló
csapatverseny

II. helyezés

Bodorné Nagy Mária
Csókás Erika

Baranyai Dorka 6.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

II. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Vida Benjámin 4.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

V. helyezés

Csókás Erika

Sárközy András 5.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

IX. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Lisztóczki Mihály 2.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

VIII. helyezés

Tóth Andrea

Sárközy András 5.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

IX. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Vadász Roland 8.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

IX. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Dömel Renáta 8.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

XV. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Székely Dénes Benedek 8.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

XV. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Winecker János 7.a Hevesy György Kémia Verseny - kerületi forduló

I. helyezés

Deményné Sári Julianna

Vadász Roland 8.b Hevesy György Kémia Verseny - kerületi forduló

I. helyezés

Deményné Sári Julianna

Horai Bence 8.b Hevesy György Kémia Verseny - kerületi forduló

V. helyezés

Deményné Sári Julianna

Kovács Márton 8.b Hevesy György Kémia Verseny - kerületi forduló

VI. helyezés

Deményné Sári Julianna

Rosta Attila 7.a Hevesy György Kémia Verseny - kerületi forduló

V. helyezés

Deményné Sári Julianna

Nyilas Domonkos 6.b Kaán Károly Természetismereti Verseny - kerületi forduló

II. helyezés

Deményné Sári Julianna

Csomai Mária 6.b Kaán Károly Természetismereti Verseny - kerületi forduló

III. helyezés

Deményné Sári Julianna

Blahó Csilla
Dávid Zsófia
Gali Réka
Gujzer Sára
Kálmán Anna
Mélykúti Dóra
Náday Laura
Ozsváth Lili
Stréli Tamara
5-6. o. Kerületi Diákolimpia - kosárlabda - III. korcsoport

IV. helyezés

Fehérváriné Berta Edit, Ujlaki Anikó

Csomós Olivér
Kállay Zoltán
Kovács Márton
Virág Márk
8.b Bolyai Természettudományi Csapatverseny
körzeti fordulója

I. helyezés

Kardosné Nagy Tímea
Deményné Sári Julianna
Góbor Krisztina

Marunák Csilla
Papp Bence
Székely Dénes Benedek
Vadász Roland
8.b Bolyai Természettudományi Csapatverseny
körzeti fordulója

II. helyezés

Kardosné Nagy Tímea
Deményné Sári Julianna
Góbor Krisztina

Janser István
Lehel Barnabás
Kovács Balázs
Szlama Szilárd
7.c Bolyai Természettudományi Csapatverseny
körzeti fordulója

IX. helyezés

Kardosné Nagy Tímea
Deményné Sári Julianna
Góbor Krisztina

Bukor Petra
Lisztóczki Sára
Preisinger Emili
Sziráki Szonja
6.b
6.b
6.b
6.c
Kerületi Diákolimpia - floorball - III. korcsoport

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Juhász Laura 7.b Történelemverseny
fővárosi fordulója

III. helyezés

Váradi Jánosné

Filcz Boróka 7.b Teleki Pál Földrajzverseny
7. o.
kerületi fordulója

II. helyezés

Deményné Sári Julianna

Dömel Renáta 8.b Teleki Pál Földrajzverseny
8. o.
kerületi fordulója

II. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Juhász Laura 7.b Teleki Pál Földrajzverseny
7. o.
kerületi fordulója

VII. helyezés

Deményné Sári Julianna

Kovács Márton 8.b Teleki Pál Földrajzverseny
8. o.
kerületi fordulója

IV. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Czibók Balázs
Fatér Gellért
Jakab Béla
Mihály Tamás
Müller Bálint
Nagy Csanád
Tóth Vajk
6-8. o. Kerületi Diákolimpia - kosárlabda - IV. korcsoport

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit, Ujlaki Anikó

Bodnár Virág
Duka Lili
Fatér Blanka
Kertész Zsófia
Kis Fruzsina
Papp Zsófia
Tóbel Lívia
6-8. o. Kerületi Diákolimpia - kosárlabda - IV. korcsoport

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit, Ujlaki Anikó

Bodnár Virág
Debnár Laura
Fatér Blanka
Gujzer Sára
Kis Fruzsina
Náday Laura
Nyári Jácinta
Osmanaj Meridiána
Pálinkás Vanda
Tóbel Lívia
Tóth Anna
Schmith Zalán
5-8. o. Kerületi Diákolimpia - röplabda - IV. korcsoport

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit, Ujlaki Anikó

Nagy Botond
Orgoványi Richárd
Prekop Ádám
Schmith Zalán
2.b
4.c
3.a
3.a
Kerületi Diákolimpia - floorball - II. korcsoport

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bárdos Bendegúz
Filcz Boróka
Juhász Laura
Lőrik Anna
7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos fordulója

XV. helyezés

Bakos Menyhértné

Filcz Boróka 7.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - kerületi forduló

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Sás Mirjam 8.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - kerületi forduló

III. helyezés

Bakos Menyhértné

Baranyai Dorka 6.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - kerületi forduló

IV. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Medgyesi Júlia 5.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - kerületi forduló

II. helyezés

Bakos Menyhértné

Filcz Boróka 5.a Kerületi Arany János szavalóverseny

V. helyezés

Horváth Erzsébet

Horai Bence 8.b Babits Kupa - angol

II. helyezés

Kovács Petronella

Máth Boldizsár 6.b Amfiteátrum Kupa Matematikaverseny

VI. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Baranyai Dorka 6.b Amfiteátrum Kupa Matematikaverseny

VIII. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Baranyai Dorka
Máth Boldizsár
Medgyesi Júlia
Sárközy András
6.b Amfiteátrum Kupa Matematikaverseny

II. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára, Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Bárdos Bendegúz
Filcz Boróka
Juhász Laura
Lőrik Anna
7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Öcsi Boldizsár
Vida Bálint
Vida Benjámin
4.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

II. helyezés

Csókás Erika

Franka Bianka
Kiss Fruzsina
Kopfer Noémi
Sás Mirjam
8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

II. helyezés

Bakos Menyhértné

Csomós Olivér
Kovács Márton
Papp Bence
Virág Márk
8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

III. helyezés

Bakos Menyhértné

Lisztóczki Sára
Nyáry Jácinta
Preisinger Emili
Tóth Lili
6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

III. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Baranyai Dorka
Bolla Dorina
Nyilas Domonkos
Reinegger Edvard
6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

V. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Vadász Roland 8.b Babits Kupa - matematika

II. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Vadász Roland 8.b Babits Kupa - természettudományok

IV. helyezés

Deményné Sári Julianna
Góbor Krisztina
Kardosné Nagy Tímea
Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Horai Bence 8.b Babits Kupa - angol

II. helyezés

Kovács Petronella

Sás Mirjam 8.b Babits Kupa - magyar nyelv és irodalom

III. helyezés

Bakos Menyhértné

Verbó Szonja 8.b Babits Kupa - magyar nyelv és irodalom

IV. helyezés

Bakos Menyhértné

Székely Dénes 8.b Babits Kupa - természettudományok

V. helyezés

Deményné Sári Julianna
Góbor Krisztina
Kardosné Nagy Tímea
Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Babarczi Tamás 8.a Kerületi Arany János szavalóverseny

II. helyezés

Gubekné Karpiak Nikoletta

Hirmann Mátyás 8.b Kerületi Arany János szavalóverseny

III. helyezés

Bakos Menyhértné

Csipes Adrienn 5.a Kerületi Arany János szavalóverseny

V. helyezés

Horváth Erzsébet

Horai Bence
Papp Bence
Székely Dénes Benedek
Vadász Roland
8.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

II. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Dsupin Gergő
Gali Réka
Kiss Boldizsár
Sándor Mátyás
6.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

II. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Brigán Roland
Kálmán Domonkos
Mihály Tamás
Müller Bálint
7.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

IV. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Bodocz Lilian
Papp Zsófia
Schneider Zita
Tóth Anna
7.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

VI. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára


Versenyeredmények a 2016/2017-es tanévben...

Versenyeredmények a 2015/2016-os tanévben...

Versenyeredmények a 2014/2015-ös tanévben...

Versenyeredmények a 2013/2014-es tanévben...

Versenyeredmények a 2012/2013-as tanévben...

Versenyeredmények a 2011/2012-es tanévben...

Versenyeredmények a 2010/2011-es tanévben...

Versenyeredmények a 2009/2010-es tanévben...

Versenyeredmények a 2008/2009-es tanévben...

Versenyeredmények a 2007/2008-as tanévben...

Versenyeredmények a 2006/2007-es tanévben...

Versenyeredmények a 2005/2006-os tanévben...


 

A mai dátum

2018. július 21. – Nyári szünet

Keresés

Aktuális

RSS 2.0

Kapcsolatok

Fenntarthatósági Témahét

Bethlen Gábor Alap

Ökoiskola