Eredmények
2012/2013. tanév

Név Osztály Eredmény Felkészítő tanár
Kazár Bence 8.b Öveges József Kárpát-medencei
fizikaverseny döntője

I. díj
Mező János
Gombos Lili
Kovács Domonkos Előd
Tóth Benedek
6.b Szent László komplex történelmi verseny
budapesti döntő

III. helyezés
Kalóné Romhányi Ildikó
Öcsi Rebeka 7. B Fővárosi Általános Iskolák Matematikaversenye

VI. helyezés
Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
Kubik Dominik 5. a Fővárosi Általános Iskolák Matematikaversenye

XI. helyezés
Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
Kovács Domonkos Előd 6.b Fővárosi Általános Iskolák Matematikaversenye

VI. helyezés
Dr. Kaszáné Kristály Klára
Hajzer Anna
Nie Si Yao
Nyariki Noel
Pászti Flóra
8.b Polgári védelmi területi verseny

II. helyezés
Rezács Zoltán
Kubik Dominik 5.a Kerületi matematikaverseny

IV. helyezés
Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
Kovács Domonkos Előd 6.b Kerületi matematikaverseny

I. helyezés
Dr. Kaszáné Kristály Klára
Kovács Gergely 6.b Kerületi matematikaverseny

II. helyezés
Dr. Kaszáné Kristály Klára
Rimár Eszter 6. b Kerületi Karinthy prózaíró verseny

V. helyezés
Lovas Judit
Lőrik Zsófia
Pintér Fanni
Körtvélyessy Réka
Pub Tímea
Jäger Tímea
Nagy Fruzsina
6.b
7.c
6.a
7.c
7.b
6.c
Atlétikai többpróba
csapatbajnokság
III. korcsoport lány

II. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Bartos Pál
Sipiczky Benedek
Sárközi Bence
Tóth Benedek
Jakab Domonkos
Nagy Mátyás
Diamant Péter
6.a
6.b
6.b
6.c
6.b
6.a
Atlétikai többpróba
csapatbajnokság
III. korcsoport fiú

III. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Bartos Pál
Balogh Laura
Sárácz Dominika
Pub Tímea
Hajzer Anna
8.a
7.b
7.c
8.b
Kerületi Diákolimpia
váltófutó csapatbajnokság
IV. korcsoport lány

I. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Bartos Pál
Tóbel Szonja
Pintér Fanni
Körtvélyessy Réka
Nagy Fruzsina
5.a
7.c
6.a
6.c
Kerületi Diákolimpia
váltófutó csapatbajnokság
III. korcsoport lány

III. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Bartos Pál
Makács Gergő
Tóth Benedek
Sárközi Bence
Diamant Péter
5.a
6.b
6.b
6.a
Kerületi Diákolimpia
váltófutó csapatbajnokság
III. korcsoport fiú

III. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Bartos Pál
Kazár Bence 8.b Öveges József Kárpát-medencei
fizikaverseny budapesti fodulója

I. helyezés
Mező János
Faragó Adrienn
Lázár Nikolett
Zámbó Édua
Hajzer Anna
Nagy Fruzsina
Jäger Tímea
7.a
7.b
8.b
8.b
6.c
7.b
Kerületi Diákolimpia
atlétikai többpróba
csapatbajnokság
IV.korcsoport lány

VI. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Bartos Pál
Gombos Lili
Kovács Domonkos Előd
Tóth Benedek
6.b Szent László komplex történelmi verseny
kerületi fordulója

I. helyezés
Kalóné Romhányi Ildikó
Bereczki Dorina
Kovács Domonkos Előd
Tóth Benedek
6.b Kerületi angol tanulmányi csapatverseny

I. helyezés
Nyíriné Sonyócki Zsuzsa
Kovács Petronella
Szabó Bálint 4.c Kerületi versmondó verseny

Kiemelt arany fokozat
Pappné Kormos Judit
Lázár László
Czibók Ákos
Nagy Hunor
Bérczu Máté
Makács Gergő
Nagy Mátyás
Csontos Ábel
Sárközi Bence
Kovács Gergely
Nagy Benedek
Jakab Domonkos
4.b
5.b
5.b
5.b
5.a
6.b
6.b
6.b
6.b
5.a
6.c
Kerületi Diákolimpia
III.korcsoport fiú
kosárlabda

III. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Katona Dániel 5.b Versmondó verseny
kerületi forduló

III. helyezés
Kőművesné Nemesi Veronika
Bezdek Györk
Debreczeni Károly
Hédi Sára
Horváth Kamilla
Nagy Hunor
5.b Ady Endre Művelődési Ház
 Petőfi-vetélkedője
Kőművesné Nemesi Veronika
Reisz Péter
Hegyi Péter
Czibók Balázs
Csomós Olivér
Nagy Csanád
Lengyel Attila
Busák Levente
Dömötör Bence
Oláh Szabolcs
Schmieder Zoltán
Török Ákos
Lis Márk
Siklósi Patrik
Tóth Artur
Mansour Omar
3.a
3.a
3.b
3.b
3.b
3.c
4.a
4.b
4.b
4.b
4.b
4.c
4.c
4.c
4.c
Kerületi Diákolimpia
II.korcsoport fiú
labdarúgás

III.helyezés
Bartos Pál
Barsi Levente
Tóth Ákos
Flamich Gergely
Guba Zétény
Mihály Tamás
Magyar Levente
Tóth Zsombor
Nyilas Domonkos
Müller Bálint
2.b
2.b
2.b
2.b
2.a
2.c
1.b
1.b
2.a
Kerületi Diákolimpia
I. korcsoport fiú
labdarúgás

III. helyezés
Bartos Pál
Filcz Boróka 2.b. Kerületi versmondó verseny

Arany fokozat
Koronka Istvánné
Jakab Béla 2.c Kerületi versmondó verseny

Ezüst fokozat
Csókás Erika
Nagy Mátyás
Makács Gergő
Csontos Ábel
Sárközi Bence
Bartha Gergő
Sipiczki Benedek
Tóth Benedek
Kovács Domonkos
Tóth Bence
Nagy Hunor
6.b
5.a
6.b
6.b
6.a
6.a
6.b
6.b
6.c
5.b
Kerületi Diákolimpia
III. korcsoport fiú
labdarúgás

IV. helyezés
Bartos Pál
Pintér Fanni 7.c Kerületi vers- és prózamondó verseny

V. helyezés
Horváth Erzsébet
Gombos Lili 6.b Kaán Károly kerületi biológia-természetismereti verseny

III. helyezés
Moharos János
Öcsi Rebeka 7.b Varga Tamás Matematikaverseny
országos döntő

XIX. helyezés
Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
Öcsi Rebeka 7. B Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti fordulója (IV., XV., XIII. kerület)

VI. helyezés
Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
Hirmann Mátyás
Lisztóczki Gergő
3.b Kerületi versmondó verseny

Bronz fokozat
Bednárik Zsuzsanna
Lisztóczki Gergő 3.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti fordulója (IV., XV., XIII. kerület)

III. helyezés
Bodorné Nagy Mária
Kovács Domonkos Előd 6.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti fordulója (IV., XV., XIII. kerület)

II. helyezés
Dr. Kaszáné Kristály Klára
Barta Gergely
Kovács Domonkos
Kovács Gergely
6.a
6.b
6.b
Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti fordulója (IV., XV., XIII. kerület) csapatverseny

I. helyezés
Dr. Kaszáné Kristály Klára
Balogh Panna 7.b Hevesy György kerületi kémiaverseny

I. helyezés
Deményné Sári Julianna
Szalay Áron 7.b Hevesy György kerületi kémiaverseny

IV. helyezés
Deményné Sári Julianna
Turányi Dániel 7.b Hevesy György kerületi kémiaverseny

V. helyezés
Deményné Sári Julianna
Kazár Bence 8.b Hevesy György kerületi kémiaverseny

I. helyezés
Deményné Sári Julianna
Nyariki Noel 8.b Hevesy György kémiaverseny

IV. helyezés
Deményné Sári Julianna
Nguyen Bich Diep 4.a Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Körzeti

I. helyezés
Hojtsy-Keresztény Zsuzsanna
Jámbori Laura
Szabó Bálint
Tóth Artúr
4.c Kerületi ének csapatverseny

Ezüst fokozat
Pappné Kormos Judit
Tóth Zsombor
Kőműves Áron
Sütő Máté
Mózes Martin
Modori Marcell
Kovács Ádám
Nagy Ákos
8.b Kerületi Diákolimpia
IV.korcsoport fiú
kosárlabda

I. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Ancsin Brigitta
Király Vivien
Zámbó Édua
Hajzer Anna
Jóna Esztella
Borbáth Tímea
Barati Réka
Lászlóvári Dóra
Körtvélyessy Réka
Hendzsel Sára
8.a
8.a
8.b
8.b
8.b
8.b
7.a
7.a
6.a
6.a
Kerületi Diákolimpia
IV. korcsoport lány
röplabda

III. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Körtvélyessy Réka
Arany Rebeka
Nagy Fruzsina
Bartos Fanni
Rusznák Renáta
Hendzsel Sára
Hédi Sára
Kispál Alexandra
Horváth Kamilla
6.a
6.c
6.c
6.b
7.a
6.a
5.b
5.b
5.b
Kerületi Diákolimpia
III. korcsoport lány
röplabda

II. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Kovács Gergely 6.b Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny
Grafika kategória

VI. helyezés
Szegfű Katalin
Kubik Barnabás 8.b Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny
Komplex 2. kategória

IV. helyezés
Szegfű Katalin
Kertész Gábor 8.a Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny
Prezentáció kategória

II. helyezés
Szegfű Katalin
Kovács Domonkos 6.b Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny
Komplex kategória

II. helyezés
Szegfű Katalin
Kubik Dominik 5.a Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny
Komplex kategória

I. helyezés
Szegfű Katalin
Szalay Áron 7.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

I. helyezés
Bakos Menyhértné
Szalay Áron 7.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny fővárosi fordulója

XII. helyezés
Bakos Menyhértné
Nyariki Noel 8.b Kazinczy Szép magyar beszéd verseny kerületi fordulója

II. helyezés
Bakos Menyhértné
Hajzer Anna 8.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

V. helyezés
Bakos Menyhértné
Hajzer Anna
Kazár Bence
Nyariki Noel
Szandi Nándor
8.b Öveges József Kárpát-medencei
fizikaverseny első fodulója

Továbbjutottak a budapesti (megyei) fordulóba
Mező János
Sárközi Bence
Kovács Domonkos
Csontos Ábel
Diamant Péter
Nagy Mátyás
Jakab Domonkos
Ládi Andrej
Dávid András
Bodnár Ádám
6.b
6.b
6.b
6.a
6.b
6.c
4.a
6.c
6.b
Kerületi Diákolimpia
III. korcsoport fiú
röplabda

IV. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Kócsa Tamás
Milus Martin
Tar Martin
Kovács Milán
Jakab Domonkos
Nagy Ákos
El-Nagar Modi
Bíró Ádám
Bindics Gellért
8.a
8.a
8.a
8.a
6.c
8.b
7.a
7.a
8.a
Kerületi Diákolimpia
IV. korcsoport fiú
labdarúgás

IV. helyezés
Bartos Pál
Böcsödi Fanni 6.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

II. helyezés
Kőművesné Nemesi Veronika
Vadnai Vince 8.b Teleki Pál kerületi földrajz-földtan verseny

II. helyezés
Moharos János
Szandi Nándor 8.b Teleki Pál kerületi földrajz-földtan verseny

IV. helyezés
Moharos János
Öcsi Rebeka 7.b Teleki Pál kerületi földrajz-földtan verseny

I. helyezés
Moharos János
Böcsödi Fanni 6.b Kazinczy Szép magyar beszéd verseny kerületi fordulója

I. helyezés
Kőművesné Nemesi Veronika
Hirmann Mátyás
Lisztóczki Gergő
Sás Mirjam
Végh Tamás
3.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő

XIII. helyezés
Bednárik Zsuzsanna
Szandi Nándor 8.b Kerületi fizikaverseny

I. helyezés
Mező János
Nyariki Noel 8.b Kerületi fizikaverseny

VI. helyezés
Mező János
Öcsi Rebeka 7.B Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti fordulója (IV., XV., XIII. kerület)

II. helyezés
Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
Hirmann Mátyás
Lisztóczki Gergő
Sás Mirjam
Végh Tamás
3.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló

I. helyezés
Bednárik Zsuzsanna
Kenyó Laura
Kiss Réka
Nguyen Bich Diep
Szalay Bálint
4.a Bolyai Matematika Csapatverseny
országos döntő

XI. helyezés
Hojtsy-Keresztény Zsuzsanna
Lázár Nikolett
Garamszegi Dorka
Kégl Anna
Jäger Tímea
Sárácz Dominika
Hajzer Anna
Zámbó Édua
Borbáth Tímea
Jóna Esztella
7.b és 8.b Kerületi Diákolimpia
IV. korcsoport lány
kosárlabda

III. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Nagy Ákos 8.b Babits Kupa Magyar nyelv és irodalomból

V. helyezés
Bakos Menyhértné
Hajzer Anna 8.b Babits Kupa Magyar nyelv és irodalomból

III. helyezés
Bakos Menyhértné
Böcsödi Fanni
Gombos Lili
Kovács Domonkos
Tóth Benedek
6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
 körzeti forduló

IV.helyezés
Kőművesné Nemesi Veronika
Holczmann Gergő
Deák Dániel
Kun Csenge
 Székely Dénes Benedek
3.c Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

I. helyezés
Karczub Mihályné
Csomós Olivér
Kovács Márton
Lisztóczki Gergő
Végh Tamás
3.b Bolyai Matematika Csapatverseny
körzeti fordulója (IV.,XIII. és XV. kerület
iskolái)

III. helyezés
Bodorné Nagy Mária
Csapó Krisztián
Fodor Gergő
Kubik Dominik
Pálinkás Kristóf
5.a Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló (IV., XV., XIII. kerület)

V. helyezés
Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
Kégl Anna
Öcsi Rebeka
Szalay Áron
Turányi Dániel
7.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló (IV., XV., XIII. kerület)

V. helyezés
Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
Bodnár Ádám
Kovács Domonkos
Kovács Gergely
Sárközy Bence
6.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló (IV., XV., XIII. kerület)

IV. helyezés
Dr. Kaszáné Kristály Klára
Kenyó Laura
Kiss Réka
Nguyen Bich Diep
Szalay Bálint
4.a Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló (IV., XV., XIII. kerület)

I. helyezés
Hojtsy-Keresztény Zsuzsanna
Blum Balázs
Bangha Viktor
Gáspár Soma
Borbáth Előd
7.b
8.a
7.b
8.b
Kerületi Diákolimpia
IV. korcsoport fiú
floorball

III. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Bangha Nándor
Bayer Tamás
Dömötör Bence
Holczmann Gergő
Deák Dániel
Dödri Dominik
4.c
4.c
4.b
3.c
3.c
1.c
Kerületi Diákolimpia
II. korcsoport fiú
floorball

II. helyezés
Fehérváriné Berta Edit
Kiss Fruzsina
Csipes Nikolett
Poór Barbara
Tóth Zsófia
Ágfalvai Lili
Öcsi Boglárka
3.c
3.c
3.c
4.a
4.c
4.b
Kerületi Diákolimpia
II. korcsoport lány
floorball

II. helyezés
Fehérváriné Berta Edit


Versenyeredmények a 2011/2012-es tanévben...

Versenyeredmények a 2010/2011-es tanévben...

Versenyeredmények a 2009/2010-es tanévben...

Versenyeredmények a 2008/2009-es tanévben...

Versenyeredmények a 2007/2008-as tanévben...

Versenyeredmények a 2006/2007-es tanévben...

Versenyeredmények a 2005/2006-os tanévben...

 

A mai dátum

2018. augusztus 20. – Nyári szünet

Keresés

Aktuális

RSS 2.0

Kapcsolatok

Fenntarthatósági Témahét

Bethlen Gábor Alap

Ökoiskola