Eredmények


2013/2014. tanév

Név Osztály Eredmény Felkészítő tanár
Kovács Domonkos 7.b Fővárosi matematikaverseny


V. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Kállay Tamás 5.b Horváth Mihály történelemverseny (budapesti verseny)



III. helyezés

Váradi Jánosné

Öcsi Boglárka 5.b Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny fővárosi fordulója


V. helyezés

Bakos Menyhértné

Öcsi Rebeka 8.b Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny fővárosi fordulója


VIII. helyezés

Bakos Menyhértné

Kovács Domonkos 7.b Kerületi Gárdonyi pályázat



II. helyezés

Lovas Judit

Sziráki Szonja 2.b Kerületi atlétikaverseny egyéni



III. helyezés

Tóth Andrea

Bukor Petra
Kanalas Melánia
Lisztóczki Sára
Sziráki Szonja
Tölgyesi Flóra
2.a
2.b
2.c
Kerületi atlétikaverseny csapat lány



II. helyezés

Tóth Andrea

Dibusz Krisztián
Fatér Gellért
Nyilas Domonkos
Sándor Bence
Sütő Dávid
Tóth Zsombor
2.b
2.c
Kerületi atlétikaverseny fiú



I. helyezés

Tóth Andrea

Dibusz Krisztián
Nyilas Domonkos
Sándor Bence
Tóth Zsombor
2.b Kerületi váltóverseny fiú



I. helyezés

Tóth Andrea

Bakró Veronika
Bukor Petra
Lisztóczki Sára
Sziráki Szonja
2.a
2.b
Kerületi váltóverseny lány



I. helyezés

Tóth Andrea

Kubik Dominik 6.a Gárdonyi Géza és kora - prezentáció készítés


IV. helyezés

Szegfű Katalin

Turányi Dániel 8.b Kerületi matematikaverseny


V. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Lisztóczki Gergő 4.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos forduló


XXXIV. helyezés

Bodorné Nagy Mária

Tóth Benedek 7.b Kerületi fizikaverseny



III. helyezés

Mező János

Kovács Domonkos 7.b Kerületi fizikaverseny



III. helyezés

Mező János

Kovács Gergely 7.b Kerületi fizikaverseny



I. helyezés

Mező János

Kovács Gergely 7.b Kerületi matematikaverseny


V. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Kovács Domonkos 7.b Kerületi matematikaverseny



III. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Kovács Domonkos 7.b Varga Tamás Matematikaverseny országos forduló


XVI. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Kovács Domonkos 7.b Varga Tamás Matematikaverseny megyei forduló



II. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Fodor Gergely 6.a Kerületi versmondó verseny



III. helyezés

Horváth Erzsébet

Bodnár Ádám 7.b Kerületi versmondó verseny


V. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Vágó Hanna 7.b Kerületi prózamondó verseny



II. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Katona Dániel 6.b Kerületi versmondó verseny



II. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Hédi Sára
Czibók Ákos
Nagy Hunor
6.b Fővárosi Szent László verseny kerületi fordulója



II. helyezés

Lovas Judit

Jakab Béla 3.c Kerületi Lázár Ervin Mesemondóverseny



I. helyezés

Pappné Kormos Judit

Lisztóczki Sára
Halász Dóra
Sziráki Szonja
Baranyai Dorka
Sütő Dávid
Máth Boldizsár
Fekete Kristóf
Szigyártó Tamás
Tóth Benedek
Fatér Gellért
Bánkúti Zsombor
2.b Csivit verseny


V. helyezés

Tóth Andrea

Kovács Domonkos 7.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei (területi) forduló


IV. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Öcsi Boglárka 5.b Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny kerületi fordulója



I. helyezés

Bakos Menyhértné

Öcsi Rebeka 8.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója



I. helyezés

Bakos Menyhértné

Blum Balázs
Szalay Áron
Turányi Dániel
8.b Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny I. fordulója


továbbjutottak a budapesti fordulóba

Tőriné Dargó Judit

Nagy Hunos 6.b Kerületi Kaán Károly természetismereti verseny



III. helyezés

Deményné Sári Julianna

Kovács Domonkos 7.b Kerületi kémiaverseny



I. helyezés

Deményné Sári Julianna

Kovács Gergely 7.b Kerületi kémiaverseny



II. helyezés

Deményné Sári Julianna

Rimár Eszter 7.b Kerületi kémiaverseny



III. helyezés

Deményné Sári Julianna

Böcsödi Fanni 7.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója



II. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Böcsödi Fanni 7.b Szép Magyar Beszéd kerületi forduló



II. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Szabó Soma 3.c Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei (területi) forduló


V. helyezés

Pappné Kormos Judit

Baranyai Dorka 2.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei (területi) forduló


VII. helyezés

Tóth Andrea

Besenyei Ágoston 5.b Kerületi Kaán Károly Természetismereti Verseny


IV. helyezés

Moharos János

Kenyó Laura 5.b Kerületi Kaán Károly Természetismereti Verseny



III. helyezés

Moharos János

Gombos Lili 7.b Kerületi Herman Ottó Biológiaverseny


V. helyezés

Moharos János

Öcsi Rebeka 8.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei (területi) forduló


IX. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Lázár Nikolett 8.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei (területi) forduló


V. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Szalay Áron 8.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei (területi) forduló


IV. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Lisztóczki Gergő 4.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei (területi) forduló



I. helyezés

Bodorné Nagy Mária

Dibusz Krisztián
Fáter Gellért
Halász Dóra
Lisztóczki Sára
Máth Boldizsár
Nyilas Domonkos
Sándor Bence
Szabados Dóra
Sziráki Szonja
2.b
2.c
Kerületi sor és váltóverseny


II. helyezés

Tóth Andrea

Egedi Viktor 6.a FKF Zrt. Országos Rajzpályázat


Legjobb 10-be került

Balogh Viktor

Katona Dániel 6.b FKF Zrt. Országos Rajzpályázat


Legjobb 10-be került

Balogh Viktor

Gácser Krisztina
Konecsni Petra
Öcsi Boglárka
Tácsik Luca Csenge
5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója


V. helyezés

Bakos Menyhértné

Orbán Gergely 8.b Babits Kupa Informatika


VI. helyezés

Szegfű Katalin

Qayum Laura 8.b Babits Kupa Informatika



I. helyezés

Szegfű Katalin

Öcsi Rebeka
Lázár Nikolett
Szalay Áron
Turányi Dániel
8.b Bolyai Matematika Csapatverseny országos forduló


VII. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Öcsi Rebeka
Lázár Nikolett
Szalay Áron
Turányi Dániel
8.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló



I. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Bodnár Ádám
Kovács Domonkos
Kovács Gergely
Sárközi Bence
7.b Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója


V. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Csomós Olivér
Kovács Márton
Lisztóczki Gergő
Végh Tamás
4.b Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója


XIX. helyezés

Bodorné Nagy Mária

Gombos Lili
Kovács Domonkos
Rimár Eszter
Tóth Benedek
7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója


V. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Bodnár Ádám
Kovács Domonkos
Kovács Gergely
Sárközi Bence
7.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)



I. helyezés
Dr. Kaszáné Kristály Klára
Csomós Olivér
Kovács Márton
Lisztóczki Gergő
Végh Tamás
4.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)



II. helyezés

Bodorné Nagy Mária

Bukor Petra
Lisztóczki Sára
Sziráki Szonja
Tölgyesi Flóra
2.a
2.b
Kerületi mezei futóverseny csapat


helyezés

Tóth Andrea

Dibusz Krisztián
Nyilas Domonkos
Sándor Bence
Tóth Zsombor
2.b Kerületi mezei futóverseny csapat



I. helyezés

Tóth Andrea

Nyilas Domonkos 2.b Kerületi mezei futóverseny



II. helyezés

Tóth Andrea

Czibók Balázs 4.b Kerületi mezei futóverseny



I. helyezés

Bednárik Zsuzsanna

Kenyó Laura
Kiss Réka
Szabó Bálint
Szalay Bálint
5.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)


V. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára


Versenyeredmenyek a 2012/2013-as tanévben...

Versenyeredmények a 2011/2012-es tanévben...

Versenyeredmények a 2010/2011-es tanévben...

Versenyeredmények a 2009/2010-es tanévben...

Versenyeredmények a 2008/2009-es tanévben...

Versenyeredmények a 2007/2008-as tanévben...

Versenyeredmények a 2006/2007-es tanévben...

Versenyeredmények a 2005/2006-os tanévben...

 

A mai dátum

2018. június 20. – Nyári szünet

Keresés

Aktuális

RSS 2.0

Kapcsolatok

Fenntarthatósági Témahét

Bethlen Gábor Alap

Ökoiskola