Eredmények
2014/2015. tanév

Név Osztály Eredmény Felkészítő tanár
Kovács Domonkos
8.b Fővárosi matematikaverseny

II. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Balatoni Anita
Bukor Petra
Halász Dóra
Lisztóczki Sára
Szabados Dóra
Tóbel Lívia
3-4. o. Újpesti Diákolimpia - atlétika

III. helyezés

Bajcsevné Szebegyinszki Enikő
Tompits Krisztina

Brigán Roland
Dibusz Krisztián
Horák Dávid
Mihály Tamás
Müller Bálint
Tóth Ákos
3-4. o. Újpesti Diákolimpia - atlétika

I. helyezés

Bajcsevné Szebegyinszki Enikő
Karczub Mihályné
Tompits Krisztina

Tóbel Lívia
4.a Újpesti Diákolimpia - atlétika

I. helyezés

Tompits Krisztina

Müller Bálint
4.a Újpesti Diákolimpia - atlétika

II. helyezés

Tompits Krisztina

Öcsi Boglárka
6.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny fővárosi fordulója

VIII. helyezés

Bakos Menyhértné

Kovács Domonkos
8.b Teleki Pál Országos Földrajz Verseny fővárosi fordulója

XI. helyezés

Deményné Sári Julianna

Kovács Domonkos
8.b Hevesy György Országos Kémiaverseny fővárosi fordulója

VIII. helyezés

Deményné Sári Julianna

Rimár Eszter
8.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny fővárosi fordulója

XII. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Petróczy Annabella
6.b "Így írtok ti!" kerületi irodalmi pályázat

III. helyezés

Bakos Menyhértné

Matastik Emma
6.b "Így írtok ti!" kerületi irodalmi pályázat

V. helyezés

Bakos Menyhértné

Rákóczy Flóra
6.b "Így írtok ti!" kerületi irodalmi pályázat

IV. helyezés

Bakos Menyhértné

Rimár Eszter
8.b "Így írtok ti!" kerületi irodalmi pályázat

II. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Böszörményi Nagy Márton
Dzurek Dániel
Kerek Tilla
Tóth Artúr
6.b Szent László vetélkedő kerületi fordulója

III. helyezés

Váradi Jánosné

Kovács Domonkos
8.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntője

XLVI. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Kovács Domonkos
8.b Varga Tamás Matematikaverseny országos döntője

XXII. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Kovács Gergely
8.b Varga Tamás Matematikaverseny országos döntője

XV. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Gali Luca 4.b Alsós kerületi népdaléneklő verseny

Kiemelt arany minősítés

Karczub Mihályné

Kovács Szonja
Lisztóczki Sára
Szabados Dóra
4.b Alsós kerületi népdaléneklő verseny

Arany minősítés

Karczub Mihályné

Kovács Szonja
Lisztóczki Sára
Szabados Dóra
3.b Alsós kerületi népdaléneklő verseny

Ezüst minősítés

Katona Andrea

Kenyó Laura 6.b Kerületi matematikaverseny

VII. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Török Ákos 6.b Kerületi matematikaverseny

V. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Böcsödi Fanni 8.b Babits Kupa - magyar nyelv

II. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Hirmann Mátyás 5.b Fővárosi vers- és prózamondó verseny

X. helyezés

Bakos Menyhértné

Debreczeni Károly 7.b Kerületi matematikaverseny

VI. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Nonn Ádám 7.a Kerületi matematikaverseny

IV. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Baranyai Dorka
Máth Boldizsár
Nyilas Domonkos
Schlesser Benedek
3.b Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., X., XIII., XIV., XV., XVI. és XVII. kerület iskolái)

V. helyezés

Bajcsevné Szebegyinszki Enikő

Bodnár Ádám
Kovács Domonkos
Kovács Gergely
Tóth Benedek
8.b Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., X., XIII., XIV., XV., XVI. és XVII. kerület iskolái)

IV. helyezés

Moharos János

Kovács Domonkos 8.b Öveges József Kárpát-medencei fizikaverseny I. fordulója

országos összesítésben a 6. legjobb eredménnyel továbbjutott a budapesti fordulóba

Mező János

Kovács Gergely 8.b Öveges József Kárpát-medencei fizikaverseny I. fordulója

országos összesítésben a 11. legjobb eredménnyel továbbjutott a budapesti fordulóba

Mező János

Lisztóczki Gergő 5.b Kerületi matematikaverseny

IV. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Kovács Márton 5.b Kerületi matematikaverseny

V. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Bangha Nándor
Bayer Tamás
Csapó Krisztián
Deák Dániel
Dömötör Bence
Kiss Benedek
5-7.o. Kerületi diákolimpia - floorball

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bangha Nándor
Bárdos Bendegúz
Bayer Tamás
Deák Dániel
Holzmann Gergő
Török Ákos
Vendrei Dániel
4-6.o. Kerületi diákolimpia - floorball

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bárdos Andor
Brigán Roland
Horai Bence
Márkus Márk
Müller Bálint
Nagy András
2-5.o. Kerületi diákolimpia - floorball

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Kovács Domonkos 8.b Hevesy kerületi kémiaverseny

I. helyezés

Deményné Sári Julianna

Kovács Gergely 8.b Hevesy kerületi kémiaverseny

IV. helyezés

Deményné Sári Julianna

Gombos Lili 8.b Hevesy kerületi kémiaverseny

VI. helyezés

Deményné Sári Julianna

Nonn Ádám 7.b Hevesy kerületi kémiaverseny

IV. helyezés

Deményné Sári Julianna

Baranyai Dorka 3.b Zrínyi Matematikaverseny körzeti fordulója (IV., XIII., XV. kerületi iskolák)

V. helyezés

Oláh Szilvia

Lőw Dominik 2.b Zrínyi Matematikaverseny körzeti fordulója (IV., XIII., XV. kerületi iskolák)

II. helyezés

Koronka Istvánné

Kovács Domonkos
Kovács Gergely
Szakács Regina
8.b Zrínyi Matematikaverseny körzeti fordulója (IV., XIII., XV. kerületi iskolák) - csapatverseny

I. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Kovács Domonkos 8.b Zrínyi Matematikaverseny körzeti fordulója (IV., XIII., XV. kerületi iskolák)

I. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Lisztóczki Gergő 5.b Zrínyi Matematikaverseny körzeti fordulója (IV., XIII., XV. kerületi iskolák)

I. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Katona Dániel 7.b Kerületi vers-és prózamondó verseny, versmondás kategóriában

V. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Fodor Gergely 7.a Kerületi vers-és prózamondó verseny, prózamondás kategóriában

III. helyezés

Bakos Menyhértné

Öcsi Boglárka 6.b Kerületi vers-és prózamondó verseny, prózamondás kategóriában

V. helyezés

Bakos Menyhértné

Hirmann Mátyás 5.b Kerületi vers-és prózamondó verseny, versmondás kategóriában

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Csipes Nikolett
Kerek Tilla
Kiss Fruzsina
Nagy Ella
Öcsi Boglárka
Stefán Bernadett
5-6.o. Kerületi diákolimpia - floorball

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Rimár Eszter 8.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

I. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Öcsi Boglárka 6.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Lisztóczki Gergő 5.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

V. helyezés

Bakos Menyhértné

Dömel Renáta 5.b Kaán Károly Természetismereti verseny kerületi fordulója

VI. helyezés

Moharos János

Deák Dániel 5.b Kaán Károly Természetismereti verseny kerületi fordulója

V. helyezés

Moharos János

Kenyó Laura 6.b Kaán Károly Természetismereti verseny kerületi fordulója

IV. helyezés

Moharos János

Csapó Krisztián 7.a Teleki Pál földrajzverseny kerületi fordulója

VI. helyezés

Moharos János

Camara Abdoulaye
Czibók Balázs
Kovács Márton
Lázár László
Mansour Omar
Nagy Csanád
Tóth Vajk
4-7.o. Kerületi diákolimpia - kosárlabda

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bodnár Virág
Fatér Blanka
Kiss Fruzsina
Osmanaj Meridiana
Pálinkás Vanda
Pécsi Petra
Sebők Noémi
Stefán Bernadett
Tóbel Lívia
Tóth Anna
4-7.o. Kerületi diákolimpia - röplabda

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Kerek Attila 8.a Teleki Pál földrajzverseny kerületi fordulója

II. helyezés

Deményné Sári Julianna

Kovács Domonkos 8.b Teleki Pál földrajzverseny kerületi fordulója

I. helyezés

Moharos János

Tanka Orsolya 8.b Kazinczy "Szép magyar beszéd" verseny kerületi fordulója

II. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Konecsni Petra 6.b Kazinczy "Szép magyar beszéd" verseny kerületi fordulója

II. helyezés

Bakos Menyhértné

Gombos Lili 8.b Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny - táblázatkezelés

II. helyezés

Szegfű Katalin

Kovács Domonkos 8.b Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny - szövegszerkesztés

III. helyezés

Szegfű Katalin

Sárközy Bence 8.b Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny - szövegszerkesztés

V. helyezés

Szegfű Katalin

Bartos Fanni 8.b Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny - prezentáció

VI. helyezés

Szegfű Katalin

Bakró Veronika
Bukor Petra
Halász Dóra
Lisztóczki Sára
Máth Boldizsár
Nyilas Domonkos
Sándor Bence
Tóth Zsombor
Tölgyesi Flóra
3.a
3.b
3.b
3.b
3.b
3.b
3.b
3.b
3.a
Kerületi diákolimpia - sor- és váltóverseny

III. helyezés

Bajcsevné Szebegyinszki Enikő
Bednárik Zsuzsa

Kállay Tamás 6.b Horváth Mihály Tehetséggondozó és Múzeumbarát Történelemverseny

II. helyezés

Arany Rebeka
Beke Dorottya
Fatér Blanka
Hendzsel Sára
Kertész Zsófia
Kiss Fruzsina
Nagy Fruzsina
Öcsi Boglárka
Pécsi Petra
Poór Vivien
Zsilák Vivien
5-8.o. Kerületi diákolimpia - kosárlabda

V. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Czibók Ákos
Czibók Balázs
Csontos Ábel
Diamant Péter
Jakab Domonkos
Lázár László
Nagy Hunor
5-8.o. Kerületi diákolimpia - kosárlabda

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Arany Rebeka
Böcsödi Fanni
Hédi Sára
Hendzsel Sára
Kőmíves Kitty
Körtvélyessy Réka
Nagy Fruzsina
Poór Vivien
Sólyom Emese
8.o. Kerületi diákolimpia - röplabda

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Kovács Gergely 8.b Kerületi matematikaverseny

III. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Kovács Domonkos 8.b Kerületi matematikaverseny

I. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Földi Zsolt
Poór Vivien
Tóth Benedek
Vágó Hanna
8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntője

XI. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Bartos Fanni 8.b Babits Kupa - informatika

III. helyezés

Szegfű Katalin

Deák Dániel
Kovács Márton
Lisztóczki Gergő
Végh Tamás
5.b Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntője

IX. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsa

Kovács Domonkos 8.b Babits Kupa - matematika

I. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Kovács Domonkos 8.b Babits Kupa - természetismeret

I. helyezés

Deményné Sári Julianna
Mező János
Moharos János

Böcsödi Fanni 8.b Babits Kupa - angol nyelv

II. helyezés

Kovács Petronella

Földi Zsolt
Poór Vivien
Tóth Benedek
Vágó Hanna
8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái) - továbbjutottak az országos döntőbe

II. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Baranyai Dorka
Bukor Lilla
Máth Boldizsár
Nyilas Domonkos
3.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

III. helyezés

Bajcsevné Szebegyinszki Enikő

Dömel Renáta
Hirmann Mátyás
Lisztóczki Gergő
Sás Mirjam
5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

III. helyezés

Bakos Menyhértné

Gácser Krisztina
Konecsni Petra
Öcsi Boglárka
Tácsik Csenge
6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

IV. helyezés

Bakos Menyhértné

Gácser Antónia
Holczmann Kata
Lőrik Zsófia
Szakács Regina
8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

IV. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Öcsi Boglárka 6.b Petőfi Sándor kerületi szavalóverseny

III. helyezés

Bakos Menyhértné

Hirmann Mátyás 5.b Petőfi Sándor kerületi szavalóverseny

V. helyezés

Bakos Menyhértné

Bereczky Dorina
Böcsödi Fanni
Dömel Máté
8.b
8.b
7.a
'Bonfire Night' Angol Nyelvi Országismereti és Irodalmi Verseny

I. helyezés

Kovács Petronella

Bartos Fanni
Rimár Eszter
Vágó Hanna
8.b 'Bonfire Night' Angol Nyelvi Országismereti és Irodalmi Verseny

II. helyezés

Nagyné Véghseő Beatrix

Kovács Domonkos
Kovács Gergely
Tóth Benedek
8.b 'Bonfire Night' Angol Nyelvi Országismereti és Irodalmi Verseny

III. helyezés

Kovács Petronella
Nagyné Véghseő Beatrix

Deák Dániel
Kovács Márton
Lisztóczki Gergő
Végh Tamás
5.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái) - továbbjutottak az országos döntőbe

I. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsa

Csapó Krisztián
Fodor Gergely
Hulényi Bertalan
Kiss Benedek
7.a Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV. XIII: és XV. kerület iskolái)

II. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsa

Baranyai Dorka
Máth Boldizsár
Nyilas Domonkos
Schlesser Benedek
3.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

V. helyezés

Bodorné Nagy Mária
Oláh Szilvia

Böcsödi Fanni
Lőrik Zsófia
Poór Vivien
Szakács Regina
8.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV. XIII: és XV. kerület iskolái)

VI. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Kiss Boldizsár
Muzsik Réka
Prágai Viktória
Sándor Mátyás
3.c Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

VII. helyezés

Borbás Helga

Bodnár Ádám
Kovács Gergely
Kovács Domonkos
Sárközy Bence
8.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

VII. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Tóbel Szonja 7.a Kerületi mezei futóverseny - egyéni

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Tóbel Szabina
Kerek Tilla
Pécsi Petra
Fatér Blanka
Stefán Bernadett
5.b
6.b
6.a
5.c
6.b
Kerületi mezei futóverseny – csapat

V. helyezés

Bartos Pál
Fehérváriné Berta Edit

Tóth Benedek
Jakab Domonkos
Nagy Hunor
Czibók Ákos
Debreczeni Károly
8.b
8.a
7.b
7.b
7.b
Kerületi mezei futóverseny – csapat

V. helyezés

Bartos Pál
Fehérváriné Berta Edit

Tóvári Levente
Tóth Artúr
Kozma Levente
Czibók Balázs
Lisztóczki Gergő
6.a
6.b
6.a
5.c
5.b
Kerületi mezei futóverseny – csapat

II. helyezés

Bartos Pál
Fehérváriné Berta Edit

Tóbel Szonja
Nagy Fruzsina
Arany Rebeka
Lőrik Zsófia
Poór Vivien
7.a
8.a
8.a
8.b
8.b
Kerületi mezei futóverseny – csapat

II. helyezés

Bartos Pál
Fehérváriné Berta Edit

Nagy András 2.b Kerületi mezei futóverseny – egyéni

II. helyezés

Koronka Istvánné

Benedek Tamás
Flamich Marcell
Muzsik Botond
Nagy András
Sándor Dávid
2.a
2.a
2.b
2.b
2.c
Kerületi mezei futóverseny – csapat

II. helyezés

Csókás Erika
Koronka Istvánné
Rigóczki Csilla

Dobos Johanna
Magyar Imola
Medgyesi Dóra
Mélykuti Dóra
Riesz Lili
2.b
2.c
2.c
2.c
2.a
Kerületi mezei futóverseny – csapat

III. helyezés

Csókás Erika
Koronka Istvánné
Rigóczki Csilla



Versenyeredmények a 2013/2014-es tanévben...

Versenyeredmények a 2012/2013-as tanévben...

Versenyeredmények a 2011/2012-es tanévben...

Versenyeredmények a 2010/2011-es tanévben...

Versenyeredmények a 2009/2010-es tanévben...

Versenyeredmények a 2008/2009-es tanévben...

Versenyeredmények a 2007/2008-as tanévben...

Versenyeredmények a 2006/2007-es tanévben...

Versenyeredmények a 2005/2006-os tanévben...


 

A mai dátum

2018. június 18. – Nyári szünet

Keresés

Aktuális

RSS 2.0

Kapcsolatok

Fenntarthatósági Témahét

Bethlen Gábor Alap

Ökoiskola