Eredmények
2015/2016. tanév

Név Osztály Eredmény Felkészítő tanár
Lisztóczki Gergő 6.b Fővárosi matematikaverseny

III. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Baranyai Dorka 4.b Kerületi könyvismertető verseny

III. helyezés

Bajcsevné Szebegyinszki Enikő

Dömel Renáta
Hirmann Mátyás
Riesz Péter
Sás Mirjam
Székely Dénes Benedek
6.b Kalóné Romhányi Ildikó Emlékverseny

I. helyezés

Váradi Jánosné

Stefán Bernadett 7.b Kerületi Diákolimpia - mezei futóbajnokság

V. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Tóvári Levente 7.a Kerületi Diákolimpia - mezei futóbajnokság

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Tóbel Szabina 6.b Kerületi Diákolimpia - mezei futóbajnokság

III. helyezés

Bartos Pál

Tóbel Szonja 8.a Kerületi Diákolimpia - mezei futóbajnokság

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bérczi Máté
Czibók Ákos
Debreczeni Károly
Dzurek Dániel
Tóvári Levente
7-8. o. Kerületi Diákolimpia - mezei futóbajnokság

II. helyezés

Bartos Pál
Fehérváriné Berta Edit

Barsi Vivien
Czégényi Anna
Fatér Blanka
Nagy Franciska Ella
Puskás Orsolya
Sebők Mihály
6.a-c Területi Elsősegélynyújtó Verseny

III. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Dsupin Gergő
Kiss Boldizsár
Sándor Mátyás
4.c Kerületi matematikaverseny

III. helyezés

Borbás Helga

Lisztóczki Gergő 6.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntője

XIV. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Nonn Ádám 8.a Hevesy György kémiaverseny kerületi fordulója

II. helyezés

Deményné Sári Julianna

Filcz Boróka 5.b Kerületi angolverseny

I. helyezés

Kovács Petronella

Dömel Renáta 6.b Kerületi angolverseny

I. helyezés

Nagyné Véghseő Beatrix

Juhász Laura 5.b Kerületi angolverseny

II. helyezés

Besenyei Éva

Marczula Bálint 6.b Kerületi angolverseny

III. helyezés

Kovács Petronella

Babarci Tamás 6.a Kerületi Nádas József szavalóverseny

II. helyezés

Horváth Erzsébet

Lisztóczki Gergő
Hirmann Mátyás
Végh Tamás
Virág Márk
6.b "Amiről az alapítólevél mesél" kerületi helytörténeti verseny

II. helyezés

Váradi Jánosné

Filcz Boróka 5.b Kerületi Kaán Károly verseny

V. helyezés

Deményné Sári Julianna

Juhász Laura 5.b Kerületi Kaán Károly verseny

VI. helyezés

Deményné Sári Julianna

Öcsi Boglárka 7.b Kerületi Hevesy György kémiaverseny

I. helyezés

Deményné Sári Julianna

Kiss Réka 7.b Kerületi Hevesy György Kémiaverseny

II. helyezés

Deményné Sári Julianna

Kenyó Laura 7.b Kerületi Hevesy György Kémiaverseny

V. helyezés

Deményné Sári Julianna

Lisztóczki Gergő 6.b Kerületi matematikaverseny

I. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Lisztóczki Gergő 6.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló

I. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Vida Benjamin 2.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló

V. helyezés

Tóth Andrea

Tóth Anna 5.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló

VI. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Marczula Bálint 6.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló

IX. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Juhász Laura 5.b Kerületi matematikaverseny

V. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Horai Bence
Lisztóczki Gergő
Papp Bence
6.b Kerületi angol csapatverseny

II. helyezés

Kovács Petronella

Hirmann Mátyás 6.b Kerületi vers- és prózamondó verseny - versmondás

V. helyezés

Bakos Menyhértné

Beke Dorottya
Bodnár Virág
Kerek Tilla
Kiss Fruzsina
Konecsni Petra
Stefán Bernadett
Tóbel Lívia
5-8. o. Kerületi diákolimpia - floorball

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bodnár Virág
Czégény Anna
Császár Veronika
Csipes Nikolett
Kiss Fruzsina
Tóbel Lívia
5-6. o. Kerületi diákolimpia - floorball

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bangha Nándor
Bayer Tamás
Csapó Krisztián
Deák Dániel
Dömötör Bence
Kiss Benedek
6-8. o. Kerületi diákolimpia - floorball

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bárdos Andor
Bárdos Bendegúz
Holczmann Gergő
Müller Bálint
Nagy András
Tóth Ákos
Vendrei Dániel
3-6. o. Kerületi diákolimpia - floorball

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bodnár Virág
Debnár Laura
Fatér Blanka
Kis Fruzsina
Osmanaj Meridiana
Pálinkás Vanda
Tóbel Lívia
Tóth Anna
5-8. o. Kerületi diákolimpia - röplabdabajnokság

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Baranyai Dorka
Máth Boldizsár
Nyilas Domonkos
Schlesser Benedek
4.b Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., X., XIII., XIV, XV., XVI., és XVII. kerület iskolái)

IV. helyezés

Bajcsevné Szebegyinszki Enikő

Böcsödi Balázs
Marczula Bálint
Lisztóczki Gergő
Végh Tamás
6.b Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., X., XIII., XIV, XV., XVI., és XVII. kerület iskolái)

VI. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Nonn Ádám
8.a Informatikaverseny kerületi fordulója - táblázatkezelés

I. helyezés

Szegfű Katalin

Szalay Bálint
7.b Informatikaverseny kerületi fordulója - bemutatókészítés

I. helyezés

Szegfű Katalin

Szalay Bálint
7.b Informatikaverseny kerületi fordulója - szövegszerkesztés

II. helyezés

Szegfű Katalin

Matastik Emma
7.b Herman Ottó Biológiaverseny kerületi fordulója

VI. helyezés

Deményné Sári Julianna

Öcsi Boglárka
7.b Herman Ottó Biológiaverseny kerületi fordulója

IV. helyezés

Deményné Sári Julianna

Bodnár Virág
Debnár Laura
Fatér Blanka
Hédi Sára
Kis Fruzsina
Osmanaj Meridiana
Pécsi Petra
Sebők Noémi
Tóbel Lívia
Tóth Anna
5-8. o. Kerületi diákolimpia - kosárlabda-bajnokság

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Beke Dorottya
Bodnár Virág
Fatér Blanka
Kertész Zsófia
Kis Fruzsina
Öcsi Boglárka
Pécsi Petra
Stefán Bernadett
Tóbel Lívia
Tóth Anna
5-8. o. Kerületi diákolimpia - kosárlabda-bajnokság

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Camara Abdou
Czibók Ákos
Kovács Márton
Lázár László
Mansour Omar
Nagy Hunor
Török Ákos
6-8. o. Kerületi diákolimpia - kosárlabda-bajnokság

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bodnár Virág
Duka Lili
Fatér Blanka
Kertész Zsófia
Kis Fruzsina
Öcsi Boglárka
Pálinkás Vanda
Tóbel Lívia
Tóth Anna
4-7. o. Kerületi diákolimpia - kosárlabda-bajnokság

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Czibók Balázs
Csomós Olivér
Domak Bálint
Fatér Gellért
Kovács Márton
Marczula Bálint
Mihály Tamás
Nagy Csanád
Tóth Vajk
4-6. o. Kerületi diákolimpia - kosárlabda-bajnokság

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Tóth Artúr
7.b Teleki Pál Földrajzverseny kerületi fordulója

V. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Csapó Krisztián
8.a Teleki Pál Földrajzverseny kerületi fordulója

V. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Török Ákos
7.b Teleki Pál Földrajzverseny kerületi fordulója

I. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Konecsni Petra
7.b Kazinczy "Szép Magyar Beszéd" verseny kerületi fordulója

V. helyezés

Bakos Menyhértné

Vékássy Illés
6.b Kazinczy "Szép Magyar Beszéd" verseny kerületi fordulója

V. helyezés

Bakos Menyhértné

Sás Mirjam
6.b Ady Endre Gimnázium biológiaversenye

I. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Nonn Ádám
8.b Kerületi matematikaverseny

V. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Öcsi Boglárka
7.b Kerületi Szabó Lőrinc szavalóverseny

V. helyezés

Bakos Menyhértné

Hirmann Mátyás
6.b Kerületi Szabó Lőrinc szavalóverseny

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Kopfer Noémi
6.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

VI. helyezés

Bakos Menyhértné

Öcsi Boglárka
7.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

II. helyezés

Bakos Menyhértné

Kálmán Domonkos
5.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Gácser Krisztina
Kerek Tilla
Konecsni Petra
Öcsi Boglárka
7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Böcsödi Balázs
Marczula Bálint
Papp Bence
Vékássy Illés
6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Dömel Renáta
Hirmann Mátyás
Lisztóczki Gergő
Sás Mirjam
6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

II. helyezés

Bakos Menyhértné

Deák Dániel
Kovács Andrea
Riesz Péter
Szabó Tas
6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

V. helyezés

Bakos Menyhértné

Filcz Boróka
Juhász Laura
Lőrik Anna
Császár Veronika
5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

VI. helyezés

Bakos Menyhértné

Filetóth Csilla
Dömel Máté
Varga Zoltán
8.o. UMSZKI - Angol Nyelvi Verseny

II. helyezés

Kovács Petronella

Beke Dorottya
Kispál Alexandra
Tavasz Angéla
8.b UMSZKI - Angol Nyelvi Verseny

III. helyezés

Kovács Petronella

Csapó Krisztián
Fodor Gergő
Pálinkás Kristóf
8.a UMSZKI - Angol Nyelvi Verseny

IV. helyezés

Kovács Petronella

Hédi Sára
Czibók Ákos
Nagy Hunor
8.b UMSZKI - Angol Nyelvi Verseny

V. helyezés

Kovács Petronella

Matastik Emma
Matastik Laura
Öcsi Boglárka
7.b UMSZKI - Angol Nyelvi Verseny

VI. helyezés

Nagyné Véghseő Beatrix

Mihály Péter
Riesz Lili
Sárközy András
Tóth Bálint
3.a Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

II. helyezés

Karczub Mihályné

Baranyai Dorka
Máth Boldizsár
Nyilas Domonkos
Schlesser Benedek
4.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

II. helyezés

Sass Szilvia

Kenyó Laura
Kiss Réka
Szabó Bálint
Török Ákos
7.a Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

II. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Dömel Máté
Filetóth Csilla
Fodor Gergely
Nonn Ádám
8. o. Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

V. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Dibusz Krisztián
Lőw Dominik
Lukács Jácint
Nagy András
Nyilas Domonkos
Sándor Bence
Sándor Mátyás
Takács Róbert
Tóth Ákos
Tóth Zsombor
3-4-5. o. Kerületi diákolimpia - futballbajnokság

I. helyezés

Bartos Pál

Böcsödi Balázs
Deák Dániel
Hegyi Péter
Lengyel Attila
Müller Bálint
Nagy Csanád
Papp Bence
Riesz Péter
Tóth Ákos
5-6. o. Kerületi diákolimpia - futballbajnokság

I. helyezés

Bartos Pál

Bérczi László
Camara Ábdoulaye
Czibók Ákos
Debreczeni Károly
Dömötör Bence
Lis Márk
Nagy Hunor
Siklósi Patrik
Tóth Ákos
Zólyomi Zalán
7-8. o. Kerületi diákolimpia - futballbajnokság

IV. helyezés

Bartos Pál




Versenyeredmények a 2014/2015-ös tanévben...

Versenyeredmények a 2013/2014-es tanévben...

Versenyeredmények a 2012/2013-as tanévben...

Versenyeredmények a 2011/2012-es tanévben...

Versenyeredmények a 2010/2011-es tanévben...

Versenyeredmények a 2009/2010-es tanévben...

Versenyeredmények a 2008/2009-es tanévben...

Versenyeredmények a 2007/2008-as tanévben...

Versenyeredmények a 2006/2007-es tanévben...

Versenyeredmények a 2005/2006-os tanévben...


 

A mai dátum

2018. július 21. – Nyári szünet

Keresés

Aktuális

RSS 2.0

Kapcsolatok

Fenntarthatósági Témahét

Bethlen Gábor Alap

Ökoiskola