Eredmények
2016. december 01. csütörtök, 10:00
2016/2017. tanév


Név Osztály Eredmény Felkészítő tanár
Baranyai Dorka 5.b Fővárosi általános iskolák matamatikaversenye

II. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Szalay Bálint 8.b Kerületi angolverseny

IV. helyezés

Elsässer Hajnal

Matastik Laura 8.b Kerületi angolverseny

III. helyezés

Nagyné Véghseő Beatrix

Blumelhuber Richárd
Bodocz Jordán Máté
Földházi Gábor
Juhász Karolina
2.a Tiszán innen, Dunán túl - kerületi népdaléneklési verseny

ezüst fokozat

Rigóczki Csilla

Becsei Natasa
Fehér Vivien
Medgyesi Júlia
Németh Lucía
Terman Mirella
4.c Tiszán innen, Dunán túl - kerületi népdaléneklési verseny

ezüst fokozat

Tompits Krisztina

Nyilas Domonkos 5.b Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny budapesti fordulója

VI. helyezés

Deményné Sári Julianna

Filcz Boróka 6.b Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny budapesti fordulója

IV. helyezés

Deményné Sári Julianna

Szalay Bálint 7.b Kerületi fizikaverseny

I. helyezés

Szakáll Istvánné

Baranyai Dorka 5.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntője

XV. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Vajda Viktória 3.c Kerületi szépolvasás-verseny

I. helyezés

Baranyai Anikó

Baranyai Dorka 5.b Kerületi matematikaverseny

I. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Máth Boldizsár 5.b Kerületi matematikaverseny

III. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Székely Dénes Benedek 7.b Kerületi matematikaverseny

IV. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Juhász Laura 6.b Kerületi matematikaverseny

VI. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Nyilas Domonkos 5.b Kerületi matematikaverseny

VI. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Baranyai Dorka 5.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

I. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Baranyai Dorka
Máth Boldizsár
Nyilas Domonkos
5.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló - csapatverseny

III. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Öcsi Boldizsár 3.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

VI. helyezés

Csókás Erika

Papp Bence 7.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei (területi) forduló

IX. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Öcsi Boglárka 8.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny fővárosi fordulója

X. helyezés

Bakos Menyhértné

Baranyai Dorka 5.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny fővárosi fordulója

II. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Szabó Bálint 8.b Kerületi kémiaverseny

VI. helyezés

Deményné Sári Julianna

Horai Bence 7.b Kerületi kémiaverseny

VI. helyezés

Deményné Sári Julianna

Vadász Roland 7.b Kerületi kémiaverseny

II. helyezés

Deményné Sári Julianna

Dömel Renáta 7.b Kerületi kémiaverseny

II. helyezés

Deményné Sári Julianna

Filcz Boróka 6.b Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny kerületi fordulója

II. helyezés

Deményné Sári Julianna

Baranyi Dorka 5.b Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny kerületi fordulója

IV. helyezés

Deményné Sári Julianna

Nyilas Domonkos 5.b Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny kerületi fordulója

II. helyezés

Deményné Sári Julianna

Baranyai Dorka
Máth Boldizsár
Nyilas Domonkos
Schlesser Benedek
5.b Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi fordulója

IV. helyezés

Deményné Sári Julianna

Blahó Csilla
Bolla Dorina
Dsupin Gergő
Muzsik Réka
5.b Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi fordulója

III. helyezés

Deményné Sári Julianna

Tóth Lili 5.b Kerületi vers- és prózamondó verseny

V. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Preisinger Emili 5.b Kerületi vers- és prózamondó verseny

VI. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Dani Dorottya 7.a Herman Ottó Országos Biológiaverseny kerületi fordulója

XI. helyezés

Deményné Sári Julianna

Matastik Emma 7.b Herman Ottó Országos Biológiaverseny kerületi fordulója

VI. helyezés

Deményné Sári Julianna

Sás Mirjam 7.b Herman Ottó Országos Biológiaverseny kerületi fordulója

III. helyezés

Deményné Sári Julianna

Bárdos Andor
Marcula Dávid
Nagy András
Nagy Botond
1-5. o. Kerületi Diákolimpia
floorball

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Kovács Márton 7.b Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny kerületi fordulója

IV. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Horai Bence 7.b Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny kerületi fordulója

III. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Dömel Renáta 7.b Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny kerületi fordulója

II. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Szabó Bálint 8.b Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny kerületi fordulója

IV. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Török Ákos 8.b Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny kerületi fordulója

I. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Gali Luca 6.b Országos Népdaléneklési Verseny kerületi fordulója

I. helyezés

Bánhegyi Viktória
Bodnár Virág
Duka Lilli
Guba Kata
Jakab Petra
Kovács Dorottya
Tóbel Lívia
Tóth Anna
3-7. o. Kerületi Diákolimpia
kosárlabda

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bodnár Virág
Debnár Laura
Fatér Blanka
Kis Fruzsina
Osmanaj Meridiána
Pálinkás Vanda
Pécsi Petra
Tóbel Lívia
Tóth Anna
6-8. o. Kerületi Diákolimpia
röplabdalabda

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bangha Nándor
Camara Abdou
Kovács Márton
Lázár László
Lis Márk
Mansour Omár
Török Ákos
7-8. o. Kerületi Diákolimpia
kosárlabda

IV. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bodnár Virág
Duka Lilli
Fatér Blanka
Kis Fruzsina
Öcsi Boglárka
Pécsi Petra
Stefán Bernadett
Tóbel Lívia
5-8. o. Kerületi Diákolimpia
kosárlabda

II. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Gácser Krisztina
Kerek Tilla
Konecsni Petra
Öcsi Boglárka
8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos fordulója

V. helyezés

Bakos Menyhértné

Baranyai Dorka 5.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

I. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Öcsi Boglárka 8.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Kopfer Noémi 7.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

III. helyezés

Bakos Menyhértné

Kálmán Domonkos 6.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója

IV. helyezés

Bakos Menyhértné

Gácser Krisztina
Kerek Tilla
Konecsni Petra
Öcsi Boglárka
8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Franka Bianka
Kiss Fruzsina
Kopfer Noémi
Sás Mirjam
7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

VI. helyezés

Bakos Menyhértné

Baranyai Dorka
Máth Boldizsár
Nyilas Domonkos
Schlesser Benedek
5.b Bolyai Matematika Csapatverseny Kárpát-medencei döntő

XIII. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Babarci Tamás Zoltán 7.a Berda József kerületi szavalóverseny

III. helyezés

Szücs Katalin

Öcsi Boglárka 8.b Babits Kupa - kerületi magyarverseny

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Kenyó Laura 8.b Babits Kupa - kerületi matematikaverseny

I. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Öcsi Boglárka 8.b Babits Kupa - kerületi biológiaverseny

IV. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Szalay Bálint 8.b Babits Kupa - kerületi matematikaverseny

IV. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Baranyai Dorka
Máth Boldizsár
Nyilas Domonkos
Schlesser Benedek
5.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

I. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Kenyó Laura
Kiss Réka
Szalay Bálint
Török Ákos
8.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

II. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára

Bodocz Lilian
Filcz Boróka
Schneider Zita
Tóth Anna
6.b Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója (IV., XIII. és XV. kerület iskolái)

VII. helyezés

Dr. Kaszáné Kristály Klára


Versenyeredmények a 2015/2016-os tanévben...

Versenyeredmények a 2014/2015-ös tanévben...

Versenyeredmények a 2013/2014-es tanévben...

Versenyeredmények a 2012/2013-as tanévben...

Versenyeredmények a 2011/2012-es tanévben...

Versenyeredmények a 2010/2011-es tanévben...

Versenyeredmények a 2009/2010-es tanévben...

Versenyeredmények a 2008/2009-es tanévben...

Versenyeredmények a 2007/2008-as tanévben...

Versenyeredmények a 2006/2007-es tanévben...

Versenyeredmények a 2005/2006-os tanévben...