Februári program a leendő elsősök szüleinek - 2018
2018. január 12. péntek, 21:14

Az érdeklődő szülőknek 2018. február 7-én (szerdán) bemutatjuk iskolánkat. Tekintettel a várható érdeklődésre a bemutatkozást két időpontban, 8 órai és 9.30 órai kezdettel kínáljuk.

Az egy-egy órásra tervezett programot a következőképpen tagoljuk.

• körülbelül 40 percben Mező János, az iskola igazgatója bemutatja az intézményt, a leendő elsős tanítókat
• majd a fennmaradó időben az iskola vezetői, tanítói válaszolnak a felmerülő kérdésekre – beszélgetés az iskoláról

A programra a következő linken megjelenő űrlap kitöltésével lehet jelentkezni: jelentkezés

Kedves Szülők, további jelentkezéseket már nem tudunk fogadni. Kérjük, figyeljék a február 27-én kezdődő nyílt napokról megjelenő információkat. A bemutatóórákra is itt, az iskola honlapján lehet majd jelentkezni.

A mai dátum

2018. december 19. – Téli szünet

A szünet után 'A' hét következik.

RSS 2.0

Kapcsolatok